Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 Wizja szkoły
  Przyjazna, nowoczesna,przygotowującą uczniów do dalszej nauki,ukierunkowana na wszechstronny rozwój dziecka,umożliwiająca wyrównywanie szans edukacyjnych,uwzględniająca w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego.
 • 2 Maria Konopnicka
  „I wiem, gdzie, po co idę – co, dlaczego robię.”
 • 3 Misja szkoły
  Rzetelna wiedza prowadząca do lepszego rozumienia świata, ludzi i siebie;pobudzanie do aktywności, samodzielności; inspiracja do wyrażania własnych myśli i przeżyć; wychowywanie w duchu tolerancji;poszanowanie odmienności, niepełnosprawności innych osób;wszechstronny i harmonijny rozwój ucznia; kultywowanie tradycji;
 • 4
 • 5 .Maria Konopnicka
  " Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem."
baner

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - Bukowa Wielka 34, 22-107 Sawin,tel/fax 82 5672605

 

SONDA
Co Ci się najbardziej podoba na Naszych stronach?

Ciekawa tematyka.
Zawsze wiadomo co sie dzieje w szkole.
Nudna
Mało akytwna

Zegar

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz wydarzeń

Październik 2016
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Serwis Gminy Sawin

 • Film edukacyjny przeciw rozprzestrzenianiu się afrykańskiego pomoru świń

  W związku z narastającym zagrożeniem rozprzestrzeniania się afrykańskiego pomoru świń (ASF), Państwowy Instytut Weterynaryjny – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach przygotował film edukacyjny pt.: „Afrykański pomór świń – zasady ochrony świń przed chorobą”. Intencją twórców filmu jest jak najszersze poinformowanie hodowców i producentów trzody chlewnej oraz jak największej grupy producentów rolnych o istniejącym zagrożeniu rozprzestrzeniania się tej choroby oraz sposobom przeciwdziałania jej rozprzestrzenianiu. Instytut zrzeka się praw autorskich w zakresie prezentacji tego filmu hodowcom, producentom i rolnikom jak również wyraża zgodę na kopiowanie filmu celem prezentacji na organizowanych spotkaniach.

  Film dostępny jest pod adresami:

  https://www.youtube.com/watch?v=F-MMSD7CCC4&feature=em-share_video_user

  oraz na stronie internetowej Instytutu:

  http://www.piwet.pulawy.pl/piwet7/index_b.php?strona=zawar_13

  Mając na uwadze istniejące zagrożenie zwracam się z uprzejmą prośbą o jak najszersze informowanie rolników i producentów trzody chlewnej na temat ASF zarówno w sposób zwyczajowo przyjęty na terenie gmin i powiatów, organizowanie spotkań informacyjnych w porozumieniu z wojewódzkim i powiatowymi lekarzami weterynarii.

  Pragnę podkreślić, że województwo lubelskie z racji swojego położenia tak, jak inne wschodnie województwa, jest szczególnie narażone na ekspansję tej choroby i w związku z tym spoczywa na nas wszystkich niezmiernie ważny obowiązek przeprowadzenia jak najszerszej akcji informacyjnej. Dlatego też zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o podjęcie wszelkich możliwych działań, mających na celu dotarcie do możliwie największej grupy hodowców, producentów trzody chlewnej i pozostałych producentów rolnych.

   

  z wyrazami szacunku

  Krzysztof Dziewulski

  dyrektor Wydziału Środowiska i Rolnictwa

  LUW w Lublinie

Wiadomości z ostatniej chwili

Gazetka szkolna

Gazetka Szkolna NR 2 -2014/2015 Listopad-Grudzień
Gazetka szkolna współredagowana przez Warsztaty Dziennikarskie.