Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
  • 1 Wizja szkoły
    Przyjazna, nowoczesna,przygotowującą uczniów do dalszej nauki,ukierunkowana na wszechstronny rozwój dziecka,umożliwiająca wyrównywanie szans edukacyjnych,uwzględniająca w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego.
  • 2 Maria Konopnicka
    „I wiem, gdzie, po co idę – co, dlaczego robię.”
  • 3 Misja szkoły
    Rzetelna wiedza prowadząca do lepszego rozumienia świata, ludzi i siebie;pobudzanie do aktywności, samodzielności; inspiracja do wyrażania własnych myśli i przeżyć; wychowywanie w duchu tolerancji;poszanowanie odmienności, niepełnosprawności innych osób;wszechstronny i harmonijny rozwój ucznia; kultywowanie tradycji;
  • 4
  • 5 .Maria Konopnicka
    " Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem."
baner

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - Bukowa Wielka 34, 22-107 Sawin,tel/fax 82 5672605

Najważniejsze osiągnięcia uczniów

Najważniejsze osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej
w Bukowie Wielkiej

w roku szkolnym 2016/2017

Nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

Konkursy wiedzowe

Powiatowym Konkursie Wiedzy "Pszczoła w środowisku naturalnym i życiu człowieka"

II

Mateusz Szymczak

VI

M. Kiszowara

Gminny Konkurs Oratorski Wierszy lub Dowcipów Świętego Jana Pawła II

III

Barbara Łubkowska

IV

U. Książek

Ogólnopolski Konkurs Wiedzowy o Poleskim Parku Narodowym

laureat

Oliwia Małecka

VI

M. Kiszowara

VII Gminny Konkurs Ortograficzny „As Ortografii”

I

Oliwia Małecka

VI

U. Książek

VII Gminny Konkurs Ortograficzny „As Ortografii”

II

Natalia Dyczkowska

V

U. Książek

Gminny Konkurs Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”

I

Anna Dyczkowska, Marek Starzyniec, Jakub Bartosz

IV-VI

A. Sowa

VII Gminny Konkurs Ortograficzny „As Ortografii”

I

Dominika Bartosz

II

R. Tarnowska

VII Gminny Konkurs Ortograficzny „As Ortografii”

II

Michał Łubkowski

III

E. Małecka

Gminny Konkurs „Czytam ze zrozumieniem”

II

Dominika Bartosz

II

E. Małecka

Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja mojego dzieciństwa”

I

Igor Pakuła

„0”

B. Strehlow

Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja mojego dzieciństwa”

I

Filip Popielarz

„0”

B. Strehlow

Konkursy artystyczne

Ogólnopolski Konkurs Logopedyczno-Fotograficzny „Sprawne minki Szymona i Sabinki”

I

Maja Kędzierawska

„0”

S. Kosior

Gminny Konkurs Plastyczny „Pielgrzymki Jana Pawła II”

Wyróżnienie

Martyna Biernacka

III

R. Tarnowska

Gminny Konkurs Plastyczny „Pielgrzymki Jana Pawła II”

III

Wiktor Łubkowski

„0”

B. Strehlow

Gminny Konkurs Plastyczny „Pielgrzymki Jana Pawła II”

Wyróżnienie

Oliwia Nałecka

VI

B. Strehlow

Szkolny Konkurs Plastyczny: „Portret patronki naszej szkoły-Marii Konopnickiej”

I

Anna Dyczkowska

VI

B. Strehlow

Szkolny Konkurs Plastyczny: „Portret patronki naszej szkoły-Marii Konopnickiej”

Wyróżnienie

Oliwia Małecka

VI

B. Strehlow

Szkolny Konkurs Plastyczny: „Portret patronki naszej szkoły-Marii Konopnickiej”

II

Wiktor Łubkowski

„0”

B. Strehlow

Szkolny Konkurs Plastyczny: „Portret patronki naszej szkoły-Marii Konopnickiej”

III

Natalia Dyczkowska

V

B. Strehlow

Konkurs Plastyczno-Ekologiczny: „Drugie życie butelki.”

I

Igor Pakuła

„0”

B. Strehlow

Konkurs Plastyczno-Ekologiczny: „Drugie życie butelki.”

II

Martyna Szymczak

IV

B. Strehlow

Gminny Konkurs Plastyczny: „Twórczość Grzegorza Kasdepke”

I

Anna Dyczkowska

VI

B. Strehlow

Szkolny Konkurs Plastyczny: „Świąteczny stroik Bożonarodzeniowy.”

I ex aequo

Anna Dyczkowska

VI

B. Strehlow

Szkolny Konkurs Plastyczny: „Oryginalna ozdoba choinkowa”

Nagroda równorzędna

Anna Dyczkowska

VI

B. Strehlow

Szkolny Konkurs Plastyczny: „Oryginalna ozdoba choinkowa”

Nagroda równorzędna

Agnieszka Mazurek

VI

B. Strehlow

Szkolny Konkurs Plastyczny: „Oryginalna ozdoba choinkowa”

Nagroda równorzędna

Wiktor Łubkowski

„0”

B. Strehlow

Szkolny Konkurs Plastyczny: „Oryginalna ozdoba choinkowa”

Nagroda równorzędna

Krzysztof Dyczkowski

„0”

B. Strehlow

Szkolny Konkurs Plastyczny: „Oryginalna ozdoba choinkowa”

Nagroda równorzędna

Julia Łubkowska

„0”

B. Strehlow

Gminny Konkurs Plastyczny: „Pielgrzymka Jana Pawła II”

III

Wiktor Łubkowski

„0”

B. Strehlow

Gminny Konkurs Plastyczny: „Pielgrzymka Jana Pawła II”

wyróżnienie

Oliwia Małecka

VI

B. Strehlow

XIX Powiatowy Konkurs Palmy i Pisanki Wielkanocne

wyróżnienie

Igor Pakuła

„0”

B. Strehlow

XIX Powiatowy Konkurs Palmy i Pisanki Wielkanocne

laureatka

Agnieszka Mazurek

VI

B. Strehlow

XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny : „25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

laureatka

Oliwia Małecka

VI

B. Strehlow

XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

laureat

Mateusz Mazurek

„0”

B. Strehlow

Konkursy sportowe

Gminna Olimpiada Lekkoatletyczna o Puchar Wójta Gminy Sawin

Rzut Piłką Lekarską

I

Agnieszka Mazurek

VI

U. Książek

Gminna Olimpiada Lekkoatletyczna o Puchar Wójta Gminy Sawin

Rzut Piłeczką Palantową

I

Mateusz Szymczak

VI

U. Książek

Gminna Olimpiada Lekkoatletyczna o Puchar Wójta Gminy Sawin

III

Jakub Bartosz,
Bartosz Kendzierawski, Marek Starzyniec, Michał Łabędzki, Mateusz Szymczak, Milena Mazurek, Agnieszka Mazurek, Oliwia Małecka,
Anna Dyczkowska, Kamila Kalinowska

IV-VI

U. Książek

Turniej Wiedzowo-Sportowy „Żyj zdrowo”

II

Jakub Bartosz,
Marek Starzyniec, Milena Mazurek, Agnieszka Mazurek, Michał Łabędzki, Kamila Kalinowska, Anna Dyczkowska, Oliwia Małęcka, Martyna Szymańska, Zuzanna Paluch

IV-VI

U. Książek
M. Kiszowara

XVI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Sawin

I

Julia Paluch

VI

U. Książek

XVI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Sawin

II

Mateusz Szymczak

VI

U. Książek

Turniej Wiedzowo-Sportowy „Żyj zdrowo”

II

Kacper Czmielewski, Martyna Biernacka, Szymon Kędzierawski, Maciej Książek,
Michał Łubkowski,
Jakub Majówka

III

R. Tarnowska

Pozostałe konkursy

Międzyszkolny Konkurs Multimedialny „Zielona Wielkanoc”

I

Anna Dyczkowska

VI

M. Mroczek

Międzyszkolny Konkurs Multimedialny „Zielona Wielkanoc”

II

Natalia Dyczkowska, Marek Starzyniec

V

M. Mroczek

Międzyszkolny Konkurs Multimedialny „Zielona Wielkanoc”

III

Kamila Kalinowska

VI

M. Mroczek

IV Gminny Festiwal Talentów

II

Agnieszka Mazurek

VI

B. Strehlow

IV Gminny Festiwal Talentów

II

Oliwia Małecka

VI

B. Strehlow

IV Gminny Festiwal Talentów

II

Anna Dyczkowska

VI

B. Strehlow

IV Gminny Festiwal Talentów

II

Kamila Kalinowska

VI

B. Strehlow

Najważniejsze osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej
w roku szkolnym 2015/2016

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Opiekun
I Oliwia Małecka
kl. V
Konkurs Gminny z Języka Angielskiego (Sawin) Honorata Daniewska
II Zuzanna Paluch,
kl. IV
Międzyszkolny Konkurs "Mam talent" (Sawin) Honorata Daniewska
III Natalia Dyczkowskla,
kl. IV
VI Gminny Konkurs Ortograficzny "As Ortografii" Urszula Książek
I Natalia Dyczkowska,
kl. IV
V Gminny Konkurs Recytatorski "Proza Henryka Sienkiewicza" Urszula Książek
II

Zuzanna Paluch,

kl. IV

V Gminny Konkurs Recytatorski "Proza Henryka Sienkiewicza" Urszula Książek
wyr. Natalia Dyczkowskla,
kl. IV
Gminny Konkurs Literacki "Dzieło Jana Pawła II – Modlitwa na Światowe Dni Młodzieży"
(Czułczyce)
Urszula Książek
III Milena Mazurek, kl. IV Gminny Konkurs Plastyczny "Jan Paweł w oczach dziecka"
(Czułczyce)
Beata Strehlow
  Milena Mazurek, kl. IV Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Pszczoła w środowisku naturalnym" Beata Strehlow
II Oliwia Małecka,
kl. V
V Gminny Konkurs Ortograficzny „As Ortografii”
(24 maja 2016r. w Bukowie Wielkiej)
Małgorzata Łopąg-Wołoszun
II ex. Oliwia Małecka,
kl. V
w VI Gminnym Konkursie Recytatorskim „ Proza Henryka Sienkiewicza” (31 maja 2016r.
w Bukowie Wielkiej)
Małgorzata Łopąg-Wołoszun
II Anna Dyczkowska Gminny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II w oczach dziecka” kat. IV-VI (13 maja 2016 r.
w Czułczycach)
Beata Strehlow
II Anna Dyczkowska, kl. V Gminny Konkurs Literacki „Światowe Dni Młodzieży – Dzieło Jana Pawła II – Moja modlitwa na Światowe Dni Młodzieży”. (13 maja 2016 r.
w Czułczycach)
Małgorzata Łopąg-Wołoszun
III Anna Dyczkowska, kl. V VI Gminny Turniej Jazdy na Rolkach” kat. Kl. V,
(1 czerwca 2016r. w Sawinie)
Małgorzata Łopąg-Wołoszun
II Michał Łabędzki, kl. V III Gminny Konkurs Ekologiczny "Ptaki drapieżne Polski" dla kl. IV-VI – Prezentacja multimedialna Małgorzata Kiszowara
II drużyna XIV Gminna Olimpiada Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych O Puchar Wójta Gminy Sawin Urszula Książek

 

SONDA
Co Ci się najbardziej podoba na Naszych stronach?

Ciekawa tematyka.
Zawsze wiadomo co sie dzieje w szkole.
Nudna
Mało akytwna

Zegar

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Wiadomości z ostatniej chwili

Gazetka szkolna

Gazetka Szkolna NR 2 -2014/2015 Listopad-Grudzień
Gazetka szkolna współredagowana przez Warsztaty Dziennikarskie.