Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 Wizja szkoły
  Przyjazna, nowoczesna,przygotowującą uczniów do dalszej nauki,ukierunkowana na wszechstronny rozwój dziecka,umożliwiająca wyrównywanie szans edukacyjnych,uwzględniająca w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego.
 • 2 Maria Konopnicka
  „I wiem, gdzie, po co idę – co, dlaczego robię.”
 • 3
 • 4 Misja szkoły
  Rzetelna wiedza prowadząca do lepszego rozumienia świata, ludzi i siebie;pobudzanie do aktywności, samodzielności; inspiracja do wyrażania własnych myśli i przeżyć; wychowywanie w duchu tolerancji;poszanowanie odmienności, niepełnosprawności innych osób;wszechstronny i harmonijny rozwój ucznia; kultywowanie tradycji;
 • 5 .Maria Konopnicka
  " Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem."
baner

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - Bukowa Wielka 34, 22-107 Sawin,tel/fax 82 5672605

Menu

100-lecie szkoły

Koło literackie

Na zajęciach koła literackiego uczniowie zapoznają się z różnorodnymi źródłami słownikowymi, poprawnym schematem językowym, sposobami konstruowania wypowiedzi. Zajęcia mają na celu propagowanie kultury języka polskiego, kształcenie mówionego i pisanego języka uczniów podczas różnorodnych ćwiczeń, uwrażliwianie na bogactwo i piękno języka ojczystego oraz rozwijanie umiejętności tworzenia tekstów poetyckich, dziennikarskich. 

Uczestnicy koła literackiego w roku szkolnym 2019/2020:

Dominika B., kl. V,Książki, stos, rysunek, ilustracja.

Magdalena B., kl. V

Izabela G., kl. V

Dominik D., kl. V

Mateusz B., kl. IV

Prowadząca: Małgorzata Łopąg-Wołoszun

Zegar

Gościmy

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Gazetka szkolna

Gazetka szkolna