Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyrektor szkoły

  Dyrektor Szkoły - mgr Małgorzata Misiura

 

"Dobry dyrektor to troskliwy gospodarz, wyrozumiały opiekun, wymagający doradca. To człowiek, na którego barkach spoczywa odpowiedzialność za stworzenie odpowiednich warunków dla harmonijnego rozwoju uczniów i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa. To osoba dzieląca się swoim doświadczeniem zawodowym, inspirująca podwładnych osobistym zaangażowaniem.

Dyrektorzy naszej szkoły zawsze dbali o dobro swoich wychowanków i pracowników. Przede wszystkim przed sobą stawiali bardzo wysokie wymagania. Potrafili docenić osiągane pod ich kierunkiem sukcesy. Inspirowali innych własnym przykładem. Byli wymagającymi, ale przede wszystkim sprawiedliwymi przełożonymi i wspaniałymi pedagogami. Ich nowatorskie w perspektywie minionych lat osiągnięcia są kontynuowane przez obecną radę pedagogiczną i przeze mnie" wypowiedź dyrektora - mgr Małgorzata Misiura