Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
  • 1 Wizja szkoły
    Przyjazna, nowoczesna,przygotowującą uczniów do dalszej nauki,ukierunkowana na wszechstronny rozwój dziecka,umożliwiająca wyrównywanie szans edukacyjnych,uwzględniająca w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego.
  • 2 Maria Konopnicka
    „I wiem, gdzie, po co idę – co, dlaczego robię.”
  • 3
  • 4 Misja szkoły
    Rzetelna wiedza prowadząca do lepszego rozumienia świata, ludzi i siebie;pobudzanie do aktywności, samodzielności; inspiracja do wyrażania własnych myśli i przeżyć; wychowywanie w duchu tolerancji;poszanowanie odmienności, niepełnosprawności innych osób;wszechstronny i harmonijny rozwój ucznia; kultywowanie tradycji;
  • 5 .Maria Konopnicka
    " Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem."
baner

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - Bukowa Wielka 34, 22-107 Sawin,tel/fax 82 5672605

Osiągnięcia uczniów 2018/2019

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej

2018/2019

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

Konkursy Międzynarodowe

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

Wiktor Łubkowski, Filip Popielarz, Igor Pakuła, Dominika Bartosz, Magdalena Broś, Michał Łubkowski, Jakub Bartosz, Oliwia Małecka, Michał Łabędzki, Marek Starzyniec, Natalia Dyczkowska, Zuzanna Paluch

I-VIII

udział

Magdalena Mroczek

Konkursy Ogólnopolskie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zwierzęta z całego świata”

Dominik Dąbrowski,

Jakub Bartosz,

Marek Starzyniec

Martyna Biernacka

IV-VIII

udział

Magdalena Mroczek

Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu

Wiktor Łubkowski

II

I miejsce kat. "Rookie"

Magdalena Mroczek

Jakub Bartosz

VI

I miejsce kat. "Skilled"

Magdalena Mroczek

Dominika Bartosz

IV

I miejsce kat. "Skilled"

Magdalena Mroczek

Marek Starzyniec

VII

V miejsce kat. "Master"

Magdalena Mroczek

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Krajobraz Parku w czterech odsłonach”

Filip Szymczak

oddział przedszkolny

VIII miejsce

Małgorzata Kiszowara

Beata Strehlow

Kinga Wólczyńska

oddział przedszkolny

wyróżnienie

Małgorzata Kiszowara

Beata Strehlow

Ogólnopolski Konkurs ALBUS z języka polskiego

Oliwia Małecka

VIII

wyróżnienie

Sylwia Kosior

Kamila Kalinowska

VIII

wyróżnienie

Sylwia Kosior

Grażyna Łubkowska

VIII

wyróżnienie

Sylwia Kosior

Julia Paluch

VIII

wyróżnienie

Sylwia Kosior

Jakub Bartosz

VI

wyróżnienie

Małgorzata Łopąg-Wołoszun

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny PIXanka

Jakub Bartosz

VI

udział

Magdalena Mroczek

Konkursy Wojewódzkie

Wojewódzki Konkurs „Kartka Świąteczna Przyrodą Malowana”

Wiktor Wólczyński

oddział przedszkolny

II miejsce

Małgorzata Kiszowara

Beata Strehlow

Konkursy Powiatowe

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Zwierzęta Chełmskich Parków Krajobrazowych „Mieszkańcy lasów, pól i mokradeł” – rzeźba

Martyna Biernacka, Barbara Łubkowska,

Zuzanna Paluch,

Milena Mazurek,

Magdalena Broś,

Magdalena Borysiuk

IV-VIII

udział

Małgorzata Kiszowara

Magdalena Mroczek

„Animowana karta świąteczna w Scratch”

Marek Starzyniec

VII

udział

Magdalena Mroczek

Powiatowy Konkurs „Palmy i Pisanki Wielkanocne”

Magdalena Borysiuk

VII

III miejsce

Magdalena Mroczek

Zuzanna Paluch

VII

III miejsce

Magdalena Mroczek

Maciej Książek

V

III miejsce

Magdalena Mroczek

Maja Kędzierawska

I

I miejsce

Elżbieta Małecka

Powiatowy Konkurs „Kolorowa Pasieka”

Gabriel Rajtak

I

wyróżnienie

Elżbieta Małecka

Małgorzata Kiszowara

Anna Dyczkowska

VIII

laureat

Małgorzata Kiszowara

Konkursy Gminne

Gminny Konkurs Różańcowy

Agnieszka Mazurek

VIII

wyróżnienie

Magdalena Mroczek

Gminny Konkurs Recytatorski „Dla Niepodległej”

Kamila Kalinowska

VIII

I miejsce

Sylwia Kosior

Natalia Dyczkowska

VII

wyróżnienie

Małgorzata Łopąg-Wołoszun

Gminny Konkurs Plastyczny „Sawin moja mała Ojczyzna”

Magdalena Broś

IV

wyróżnienie

Magdalena Mroczek

Natalia Dyczkowska

VII

wyróżnienie

Magdalena Mroczek

I Gminny Konkurs Pięknego Czytania – Epopeja Narodowa na 100-lecie niepodległości

Martyna Biernacka

V

III miejsce

Sylwia Kosior

Gminny Konkurs Plastyczny „Patriotyzm jest w nas”

Dominik Dąbrowski

IV

wyróżnienie

Magdalena Mroczek

Gminny Konkurs Recytatorski „Patriotyzm jest w nas

Igor Pakuła

Gabriel Rajtak

II

I

udział

Renata Tarnowska

Elżbieta Małecka

XVIII Turniej Tenisa Stołowego

Martyna Biernacka

V

I miejsce

Jerzy Suchonos

Julia Paluch

VIII

I miejsce

Jerzy Suchonos

Mateusz Szymczak

VIII

III miejsce

Jerzy Suchonos

Gminny Konkurs Informatyczny „Programujemy w Scratch”

Marek Starzyniec

VII

I miejsce

Magdalena Mroczek

Natalia Dyczkowska

VII

II miejsce

Magdalena Mroczek

Dominika Bartosz

IV

II miejsce

Magdalena Mroczek

Gminny Konkurs „Palmy i Pisanki Wielkanocne”

Karolina Mazurek

I

nagroda

Elżbieta Małecka

Maja Kędzierawska

I

nagroda

Elżbieta Małecka

Maciej Książek

V

nagroda

Magdalena Mroczek

Magdalena Borysiuk

VII

nagroda

Magdalena Mroczek

Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego „Przysłowie Prawdę Ci Powie”

Anna Dyczkowska

VIII

II miejsce

Dorota Podściańska

Agnieszka Mazurek

VIII

wyróżnienie

Dorota Podściańska

Zuzanna Paluch

VII

wyróżnienie

Dorota Podściańska

Gminny Konkurs prewencyjny „Jestem bezpieczny”

Jakub Bartosz

Maciej Książek

Dominika Bartosz

IV-VI

III miejsce

Artur Sowa

Gminny Konkurs „Młodzież zapobiega pożarom”

Jakub Bartosz

VI

I miejsce

Artur Sowa

Gminny Konkurs „Piękno mojej okolicy – pejzaż wiejski”

Karolina Mazurek

I

II miejsce

Elżbieta Małecka

Agnieszka Mazurek

VIII

I miejsce

Magdalena Mroczek

Milena Mazurek

VII

II miejsce

Magdalena Mroczek

Gminny Konkurs „Czytam ze zrozumieniem”

Filip Popielarz

II

II miejsce

Renata Tarnowska

Gminny Konkurs „Mistrz Matematyki”

Igor Pakuła

II

II miejsce

Renata Tarnowska

Olimpiada Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych o Puchar Rady Gminy Sawin

Anna Dyczkowska

skok w dal

VIII

I miejsce

Jerzy Suchonos

Agnieszka Mazurek

rzut piłką lekarską

VIII

I miejsce

Jerzy Suchonos

Mateusz Szymczak

rzut piłeczką palantową

VIII

I miejsce

Jerzy Suchonos

Konkursy szkolne

Szkolny Konkurs Informatyczno-historyczny „Na skrzydłach historii”

Oliwia Małecka

VIII

I miejsce

Magdalena Mroczek

Natalia Dyczkowska

VII

II miejsce

Magdalena Mroczek

Magdalena Broś i Dominika Bartosz

IV

II miejsce

Magdalena Mroczek

Jakub Majówka i Michał Łubkowski

V

III miejsce

Magdalena Mroczek

V Szkolny Rodzinny Konkurs Plastyczny „Krasnoludek sierotki Marysi”

Anna Dyczkowska

VIII

I miejsce

Sylwia Kosior

Małgorzata Łopąg-Wołoszun

Oliwia Małecka

VIII

II miejsce

Sylwia Kosior

Małgorzata Łopąg-Wołoszun

Igor Pakuła

II

II miejsce

Renata Tarnowska

Wiktor Łubkowski

II

III miejsce

Renata Tarnowska

Szkolny Konkurs „Kartka urodzinowa dla Polski”

Wiktor Łubkowski

II

I miejsce

Renata Tarnowska

Filip Popielarz

II

II miejsce

Renata Tarnowska

Dominika Bartosz

IV

III miejsce

Natalia Bejda

Szkolny Konkurs „Bukiet dla Niepodległej”

kat. Oddział przedszkolny

Kinga Wólczyńska 

oddział przedszkolny

I miejsce

Beata Strehlow

Wiktor Wólczyński

oddział przedszkolny

I miejsce

Beata Strehlow

Julia Łubkowska

oddział przedszkolny

II miejsce

Beata Strehlow

Zofia Bartosz

oddział przedszkolny

II miejsce

Beata Strehlow

Sandra Wachulska

oddział przedszkolny

III miejsce

Beata Strehlow

Szkolny Konkurs „Bukiet dla Niepodległej”

kat. kl. I-VIII

Milena Mazurek

VII

I miejsce

Magdalena Mroczek

Igor Pakuła

II

II miejsce

Renata Tarnowska

Wiktor Łubkowski

II

III miejsce

Renata Tarnowska

klasa I

I

wyróżnienie

Elżbieta Małecka

Szkolny Konkurs Świetlicowy „Najpiękniejszy Zimowy Krajobraz”

Maja Kędzierawski

I

I miejsce

Elżbieta Małecka

Szkolny Konkurs Profilaktyczny

Zuzanna Paluch

VII

I miejsce

Janina Chmielewska

Barbara Łubkowska

VII

II miejsce

Janina Chmielewska

Milena Mazurek

VII

II miejsce

Janina Chmielewska

Jakub Bartosz

VI

III miejsce

Janina Chmielewska

Szkolny Konkurs Informatyczny Skribbl.io

Jakub Bartosz

VI

I miejsce

Magdalena Mroczek

Zegar

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Wiadomości z ostatniej chwili

Gazetka szkolna

Gazetka szkolna współredagowana przez Warsztaty Dziennikarskie.