Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 Wizja szkoły
  Przyjazna, nowoczesna,przygotowującą uczniów do dalszej nauki,ukierunkowana na wszechstronny rozwój dziecka,umożliwiająca wyrównywanie szans edukacyjnych,uwzględniająca w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego.
 • 2 Maria Konopnicka
  „I wiem, gdzie, po co idę – co, dlaczego robię.”
 • 3
 • 4 Misja szkoły
  Rzetelna wiedza prowadząca do lepszego rozumienia świata, ludzi i siebie;pobudzanie do aktywności, samodzielności; inspiracja do wyrażania własnych myśli i przeżyć; wychowywanie w duchu tolerancji;poszanowanie odmienności, niepełnosprawności innych osób;wszechstronny i harmonijny rozwój ucznia; kultywowanie tradycji;
 • 5 .Maria Konopnicka
  " Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem."
baner

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - Bukowa Wielka 34, 22-107 Sawin,tel/fax 82 5672605

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

zakocenie

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się wyjątkowo w środę 19 czerwca 2019 roku. To ważny moment w życiu uczniowskim, bo czas na podsumowania, nagrody i wyróżnienia. Gratulujemy uczniom, którzy otrzymali stypendia naukowe - Oliwii Małeckiej (kl. VIII) za najwyższą średnią ocen 5,64 i 100% wynikiem egzaminu ósmoklasisty z matematyki, Natalii Dyczkowskiej i Zuzannie Paluch (kl. VII), Jakubowi Bartoszowi (kl. VI), Dominice Bartosz (kl. IV).
Było dużo wyróżnień, nagród za wysokie wyniki w nauce i podziękowań za owocną działalność na rzecz szkoły. Pożegnaliśmy naszych wspaniałych ósmoklasistów. Dzięki ich zapałowi i energii szkoła tętniła życiem i młodsi mogli się na nich wzorować. Mamy nadzieję, że odnajdą się w nowych szkołach i rozsławią dobre imię naszej szkoły.

 zakocenie1zakocenie2

Szkolna Sonda

Zegar

Gościmy

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

Gazetka szkolna

Gazetka szkolna