Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 Wizja szkoły
  Przyjazna, nowoczesna,przygotowującą uczniów do dalszej nauki,ukierunkowana na wszechstronny rozwój dziecka,umożliwiająca wyrównywanie szans edukacyjnych,uwzględniająca w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego.
 • 2 Maria Konopnicka
  „I wiem, gdzie, po co idę – co, dlaczego robię.”
 • 3
 • 4 Misja szkoły
  Rzetelna wiedza prowadząca do lepszego rozumienia świata, ludzi i siebie;pobudzanie do aktywności, samodzielności; inspiracja do wyrażania własnych myśli i przeżyć; wychowywanie w duchu tolerancji;poszanowanie odmienności, niepełnosprawności innych osób;wszechstronny i harmonijny rozwój ucznia; kultywowanie tradycji;
 • 5 .Maria Konopnicka
  " Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem."
baner

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - Bukowa Wielka 34, 22-107 Sawin,tel/fax 82 5672605

"Babciu i Dziadku, żyjcie nam sto lat !..."

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

Dnia 22 stycznia miło nam było gościć w naszej szkole właśnie Babcie i Dziadków. Aby podziękować Wam za troskę, cierpliwość i wielką miłość. Za to, że jesteście. Uczniowie z klas młodszych zaprezentowali programy artystyczne, a w nich swoje umiejętności wokalne, recytatorskie, aktorskie i taneczne. Wraz z życzeniami i własnoręcznie przygotowanymi prezentami, niespodzianką był tort dla Babć i Dziadków.
Wspólny poczęstunek i pamiątkowe zdjęcia w fotobudce będą nam przypominać ten wyjątkowy dzień.
DSC 1055

DSC 1045

DSC 1061

DSC 1109

DSC 1045

Zegar

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Wiadomości z ostatniej chwili

Gazetka szkolna

Gazetka szkolna