Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZDALNA NAUKA W BUKOWIE

 osoby korzystajace z komputerow i uczace sie w szkole online 1262 20670
 
 
Codzienne zajęcia w szkole zostały zawieszone, ale edukacja trawa dalej. Uczymy skutecznie i ciekawie przez platformę  www.dzwonek.pl. Uczniowie kl. I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego mają zajęcia w godzinach 8.00-12.00, zaś kl. IV-VIII od 8.00 do 14.00. 
 
Kochani Uczniowie! Najważniejsze są chęci i zapał. Materiału jest sporo, ale to jest czas na naukę w domu. Pracujcie systematycznie i efektywnie. Drodzy Rodzice! Wspierajcie swoje pociechy, zachęcajcie do nauki i terminowego odrabiania lekcji. 
Wszelkie wątpliwości dotyczące pracy na platformie edukacyjnej dzwonek.pl pomoże Wam wyjaśnić Pani Magdalena M. w godz. 8.00-11.00
 
Liczę na owocną współpracę. Pozdrawiam wszystkich, M. Łopąg-Wołoszun
                                             
  Zapraszam do kontaktu przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.