Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 Wizja szkoły
  Przyjazna, nowoczesna,przygotowującą uczniów do dalszej nauki,ukierunkowana na wszechstronny rozwój dziecka,umożliwiająca wyrównywanie szans edukacyjnych,uwzględniająca w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego.
 • 2 Maria Konopnicka
  „I wiem, gdzie, po co idę – co, dlaczego robię.”
 • 3
 • 4 Misja szkoły
  Rzetelna wiedza prowadząca do lepszego rozumienia świata, ludzi i siebie;pobudzanie do aktywności, samodzielności; inspiracja do wyrażania własnych myśli i przeżyć; wychowywanie w duchu tolerancji;poszanowanie odmienności, niepełnosprawności innych osób;wszechstronny i harmonijny rozwój ucznia; kultywowanie tradycji;
 • 5 .Maria Konopnicka
  " Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem."
baner

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - Bukowa Wielka 34, 22-107 Sawin,tel/fax 82 5672605

OGŁOSZENIE

           W szkole w Bukowie Wielkiej od 01 września 2020 r. może funkcjonować przedszkole dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Godziny pracy przedszkola będą dopasowane do zainteresowania Rodziców. Dzieci sześcioletnie będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego  jak w poprzednich latach, ale już bez maluchów.

       Projekt planowany jest na najbliższe lata, proszę więc o zainteresowanie się sprawą i zapisywanie dzieci w jak najszybszym czasie – do 13.03.2020 r.  na listę znajdującą się w szkole.

                                          Małgorzata Łopąg-Wołoszun
– p.o. Dyrektora Szkoły

Szkolna Sonda

Zegar

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Gazetka szkolna

Gazetka szkolna