Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 Wizja szkoły
  Przyjazna, nowoczesna,przygotowującą uczniów do dalszej nauki,ukierunkowana na wszechstronny rozwój dziecka,umożliwiająca wyrównywanie szans edukacyjnych,uwzględniająca w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego.
 • 2 Maria Konopnicka
  „I wiem, gdzie, po co idę – co, dlaczego robię.”
 • 3
 • 4 Misja szkoły
  Rzetelna wiedza prowadząca do lepszego rozumienia świata, ludzi i siebie;pobudzanie do aktywności, samodzielności; inspiracja do wyrażania własnych myśli i przeżyć; wychowywanie w duchu tolerancji;poszanowanie odmienności, niepełnosprawności innych osób;wszechstronny i harmonijny rozwój ucznia; kultywowanie tradycji;
 • 5 .Maria Konopnicka
  " Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem."
baner

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - Bukowa Wielka 34, 22-107 Sawin,tel/fax 82 5672605

Zawiadomienie

 Dyrektor Szkoły wraz z Wychowawcą zaprasza na spotkanie Rodziców dzieci 5 i 6 letnich w szkole w dniu 25.02.2014r. (wtorek) o godz.12.30

W związku z realizacją głównych kierunków polityki oświatowej państwa na rok 2013/2014 i wynikających z nich działań na rzecz obniżenia wieku spełniania obowiązku szkolnego w dniu 6 marca 2014 roku o godz. 14.00 odbędzie  się spotkanie Lubelskiego Kuratora Oświaty z rodzicami dzieci 5,6 letnich oraz nauczycielami kl. I-III   w Zespole Szkół w Sawinie.

                                                                Zapraszam - Dyrektor Szkoły


Zegar

Gościmy

Odwiedza nas 213 gości oraz 0 użytkowników.

Gazetka szkolna

Gazetka szkolna