Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 Wizja szkoły
  Przyjazna, nowoczesna,przygotowującą uczniów do dalszej nauki,ukierunkowana na wszechstronny rozwój dziecka,umożliwiająca wyrównywanie szans edukacyjnych,uwzględniająca w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego.
 • 2 Maria Konopnicka
  „I wiem, gdzie, po co idę – co, dlaczego robię.”
 • 3
 • 4 Misja szkoły
  Rzetelna wiedza prowadząca do lepszego rozumienia świata, ludzi i siebie;pobudzanie do aktywności, samodzielności; inspiracja do wyrażania własnych myśli i przeżyć; wychowywanie w duchu tolerancji;poszanowanie odmienności, niepełnosprawności innych osób;wszechstronny i harmonijny rozwój ucznia; kultywowanie tradycji;
 • 5 .Maria Konopnicka
  " Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem."
baner

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - Bukowa Wielka 34, 22-107 Sawin,tel/fax 82 5672605

Akcje

"Zbieramy nakrętki"

 W ramach działań Szkolna Kasa Oszczędności przyłączyła się do akcji zbierania plastikowych nakrętek dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Nakrętki, które zbierzemy hospicjum przekazuje do firmy, która zajmuje się ich utylizacją, a za uzyskane pieniądze finansują spełnianie marzeń oraz zakup prezentów dla ich Podopiecznych. Opiekunkami akcji są pani Magdalena Mroczek i pani Renata Tarnowską.

"Gorączka złota"

 Polski Czerwony Krzyż organizuje ogólnopolską akcję "Gorączka złota", która polega na zbiórce złotych monet o nominałach 1, 2 i 5 groszowych. „Gorączka złota” trwa od marca do czerwca. W ramach akcji prowadzone są zbiórki uliczne, zbiórki w sklepach, szkołach, firmach, a także w wielu innych miejscach. Kwota zebrana podczas akcji dofinansowuje kolonie dla najuboższych dzieci. Opiekunem akcji w naszej szkole jest pani Małgorzata Kiszowara.

"Szkoła Bezpiecznego Internetu"

Celem akcji jest pokazanie dzieciom oraz dorosłym, jak mądrze i bezpiecznie korzystać z internetu oraz włączenie szkół w systemowe działania na rzecz e-bezpieczeństwa. W ramach Szkoły Bezpiecznego Internetu kadra pedagogiczna w szkołach, rodzice oraz uczniowie mogą nauczyć się, jak zapobiegać przykrym zdarzeniom, takim jak wyciek danych osobowych, cyberprzestępczość czy nękanie on-line. Opiekunem akcji jest pani Magdalena Mroczek.

"Bezpieczne Wakacje"

bezpiecznewakacje

 Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Chcemy pomóc Wam cieszyć się tymi szczególnymi chwilami i zaapelować o rozwagę podczas planowania wypoczynku. Wypadki nie zawsze są zdarzeniami losowymi, wielu z nich można uniknąć. Zasady, które pomogą uniknąć nieprzyjemnych przygód i sytuacji znajdziesz na stronie www.bezpiecznewakacje.pl. Opiekunem akcji jest pani Małgorzata Łopąg-Wołoszun.

"Góra Grosza"

 Celem akcji "Góra Grosza" jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Opiekunem akcji jest pani Małgorzata Łopąg-Wołoszun.

Szkolna Sonda

Zegar

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Gazetka szkolna

Gazetka szkolna