Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 Wizja szkoły
  Przyjazna, nowoczesna,przygotowującą uczniów do dalszej nauki,ukierunkowana na wszechstronny rozwój dziecka,umożliwiająca wyrównywanie szans edukacyjnych,uwzględniająca w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego.
 • 2 Maria Konopnicka
  „I wiem, gdzie, po co idę – co, dlaczego robię.”
 • 3
 • 4 Misja szkoły
  Rzetelna wiedza prowadząca do lepszego rozumienia świata, ludzi i siebie;pobudzanie do aktywności, samodzielności; inspiracja do wyrażania własnych myśli i przeżyć; wychowywanie w duchu tolerancji;poszanowanie odmienności, niepełnosprawności innych osób;wszechstronny i harmonijny rozwój ucznia; kultywowanie tradycji;
 • 5 .Maria Konopnicka
  " Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem."
baner

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - Bukowa Wielka 34, 22-107 Sawin,tel/fax 82 5672605

Menu

100-lecie szkoły

Dyrektor szkoły

  Dyrektor Szkoły - mgr Małgorzata Misiura

 

"Dobry dyrektor to troskliwy gospodarz, wyrozumiały opiekun, wymagający doradca. To człowiek, na którego barkach spoczywa odpowiedzialność za stworzenie odpowiednich warunków dla harmonijnego rozwoju uczniów i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa. To osoba dzieląca się swoim doświadczeniem zawodowym, inspirująca podwładnych osobistym zaangażowaniem.

Dyrektorzy naszej szkoły zawsze dbali o dobro swoich wychowanków i pracowników. Przede wszystkim przed sobą stawiali bardzo wysokie wymagania. Potrafili docenić osiągane pod ich kierunkiem sukcesy. Inspirowali innych własnym przykładem. Byli wymagającymi, ale przede wszystkim sprawiedliwymi przełożonymi i wspaniałymi pedagogami. Ich nowatorskie w perspektywie minionych lat osiągnięcia są kontynuowane przez obecną radę pedagogiczną i przeze mnie" wypowiedź dyrektora - mgr Małgorzata Misiura

Zegar

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Gazetka szkolna

Gazetka szkolna